Mojkyho stránečky filmy,hry,mp3,seriály,3gp filmy atd.skoro vše na free a v cz

Znovu začínám pracovat na tomto blogu :-)

Novinky

Spočítejte si kolik utratíte


Jaké bude asi počasíčko

Kolik už je?

Reklama

Box na text 2

P align=center>

Ahojky ještě hraju onlinne textovku GLADIATUS jsem tam jako Mojky na serveru 11

Klikněte jde jen o návštěvnost zadarmo

Toplink - katalog odkazů --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Toplist: Mojkyho stránečky --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- CZIN.eu --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Seznam S-Rank --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PageRank Checker ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alexa Rank ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- JyxoRank -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IQ testík

Váš výdělek

VRS.cz

Sledování

Novinky - Premiéry

Shelter (2008)

Shelter  2008

csfd: 87%

Zach je nadaný mladík, který se vzdal slibné budoucnosti a studia umělecké školy, aby mohl pomáhat své sestře - svobodné matce. Přes den pracuje v ušmudlané restauraci a svůj volný čas tráví nejčastěji se svým nejlepším kamarádem Gabem, surfováním nebo malováním. Do města se vrací Gabův bratr Shaun. Mezi ním a Zachem začne vznikat silné citové pouto. Zach se musí vyrovnat nejen se svou sexuální orientací, ale také si musí vyjasnit své životní priority.

Kód:
http://czshare.com/files/369392/u8t6/
Poslední komentáře
12.07.2009 18:37:51: prosím o titulky
12.07.2009 18:37:26: prosím o titulky
12.07.2009 18:36:58: prosím i title
12.07.2009 18:36:51: prosím i title
 
Všechny linky které tu jsou nejsou moje převzaté z jiných stránek.Blog založen dne 22.12.2007.Linky neopravuji.Přeji krásný den.