Mojkyho stránečky filmy,hry,mp3,seriály,3gp filmy atd.skoro vše na free a v cz

Znovu začínám pracovat na tomto blogu :-)

Novinky

Spočítejte si kolik utratíte


Jaké bude asi počasíčko

Kolik už je?

Reklama

Box na text 2

P align=center>

Ahojky ještě hraju onlinne textovku GLADIATUS jsem tam jako Mojky na serveru 11

Klikněte jde jen o návštěvnost zadarmo

Toplink - katalog odkazů --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Toplist: Mojkyho stránečky --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- CZIN.eu --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Seznam S-Rank --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PageRank Checker ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alexa Rank ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- JyxoRank -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IQ testík

Váš výdělek

VRS.cz

Sledování

Novinky - Premiéry

Max.Payne.TS.XviD-THS[/size][/b]

iNFO:

Kód:
Max Payne je individualistický policajt, který neuznává pravidla hry, protože už nemá co ztratit. Vyšetřuje sérii záhadných vražd, které by mohly souviset se smrtí jeho ženy a dítěte. Maxův svět je temný New York, ale ten je zde městem v rozkladu, městem rozloženým zločinem a drogami. Na své cestě naráží na mocné síly – skutečné i nadpřirozené, které se snaží skrýt zdrcující pravdu a Maxe navždy umlčet. Je slyšet zvuk ohromných křídel a téměř ve tmě lze spatřit jejich stín. Okřídlený démon Valkyrie s rozšklebenou pusou a rudýma očima je klíčovou stopou k těm, kteří zničili Maxovu rodinu. Je také tím, kdo ohrožuje Maxe a jiné posílá na děsivou smrt. 


V roce 2001 byla světu představena počítačová hra Max Payne. Temnota, ostré scény a zpomalené střílečky dohromady působí jako obrazový román s prvky žánru filmu noir. Je jen pár počítačových her, ze kterých lze udělat dobrý film, v případě Maxe Payna se zdálo, že byl od začátku určen k tomu, aby se objevil na velkém plátně. Hru totiž vymysleli lidé, jež jsou velcí filmoví fanoušci.

V roli Maxe září Mark Wahlberg, Mila Kunis jako krásná ruská vražedkyně Mona Sax a Olga Kurylenko jako Natasha, Monina mladší sestra. Režisér John Moore o svém filmu říká, že to není ‘Minimální ani střední Payne’. Je to Max Payne. Sám ho “škatulkuje” jako akční thriller ve stylu neo noir, který se odehrává na hranici reality a nadpřirozeného světa. Moorův mimořádně působivý, vizuálně cílený režisérský styl nás přenese do Maxova světa i do jeho hlavy a pomocí nejmodernější filmové techniky, umožňující zpomalené záběry, nás spolu s Maxem posadí na centrifugu plnou akce, napětí, záhad a překvapivého nadpřirozeného světa.

IMDB rating: 7.3/10 (1,255 hlasů)
CSFD hodnocení: 56%
Zdroj ripu: CAM
Formát ripu: XviD (avi)
Velikost release: 700 MB
Název release: MAX.Payne.2008.CAM.XViD-PreVail
Název souboru: prevail.cam.mp

Akční / Krimi / Thriller / Drama
USA, 2008, 100 min
Režie: John Moore
Hrají: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Beau Bridges, Ludacris, Donal Logue, Chris O’Donnell, Ted Atherton, Amaury
Download: 3x200MB + 1x113MB

rapidshare.com

Kód:
http://rapidshare.com/files/156127134/mp.nfo-ths.by.blacksahre-UCU.part1.rar
http://rapidshare.com/files/156126656/mp.nfo-ths.by.blacksahre-UCU.part2.rar
http://rapidshare.com/files/156127177/mp.nfo-ths.by.blacksahre-UCU.part3.rar
http://rapidshare.com/files/156126434/mp.nfo-ths.by.blacksahre-UCU.part4.rar

uploaded.to

Kód:
http://uploaded.to/?id=obi4xl
http://uploaded.to/?id=prdfrq
http://uploaded.to/?id=gvclf8
http://uploaded.to/?id=7qfblf

share-online.biz

Kód:
http://www.share-online.biz/download.php?id=4A710BF313
http://www.share-online.biz/download.php?id=C991AC1C15
http://www.share-online.biz/download.php?id=FE637B1F23
http://www.share-online.biz/download.php?id=88259D7014

Password: NO!
Žádné komentáře
 
Všechny linky které tu jsou nejsou moje převzaté z jiných stránek.Blog založen dne 22.12.2007.Linky neopravuji.Přeji krásný den.