Mojkyho stránečky filmy,hry,mp3,seriály,3gp filmy atd.skoro vše na free a v cz

Znovu začínám pracovat na tomto blogu :-)

Novinky

Spočítejte si kolik utratíte


Jaké bude asi počasíčko

Kolik už je?

Reklama

Box na text 2

P align=center>

Ahojky ještě hraju onlinne textovku GLADIATUS jsem tam jako Mojky na serveru 11

Klikněte jde jen o návštěvnost zadarmo

Toplink - katalog odkazů --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Toplist: Mojkyho stránečky --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- CZIN.eu --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Seznam S-Rank --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PageRank Checker ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alexa Rank ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- JyxoRank -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IQ testík

Váš výdělek

VRS.cz

Sledování

Filmy karate

Nehledá potíže ... nosí si je sebou!
Jackie Chan a Jennifer Love Hewitt ve skvělé jízdě plné smíchu, vzrušení a bláznivých kousků jako partneři šití na míru
do každé akce! Jimmy Tong (Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když si oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele,
hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného
agenta" i jeho oslňující partnerku (Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže.
Komedie/akční, Hong Kong, 1978, 107 min., od 15 let
Zui quan / Challenge / Drunken Master / Drunken Monkey in the Tiger's Eyes

Motto: Jeden z prvích filmů Jackieho Chana je o přátelství mezi studentem a jeho mistrem bojových umění. Toto téma se stalo dominantou v amerických bojových filmech.

Krátký popis
Wong Fei - Hong je národním hrdinou 19. století v čínské kultůře, je mistrem kung - fu, který bojuje proti bezpráví v časech britské kolonizace. Wonga v mladí poslali k jeho strýčkovi, těžkému alkoholikovi, aby sa tam naučil disciplíně a základům bojových umění. Wong utíká pryč, narazí na místní bandity. Zbitý a zničený se vrací zpět ke strýčkovi, který ho trénuje ve štýle "opilého boje".
Thriller/akční/krimi, Kanada/Francie/Japonsko/USA, 1995, 102 min., od 12 let
Crying Freeman

Krátký popis
Akční thriller, adaptace komiksového románu. Podle legend se v každé generaci rodí dokonalý zabiják, muž nesoucí v sobě dech Draka. Říkají mu Svobodný. Takovým zabijákem je Yo. Čínská sekta Synů draků objevila jeho schopnosti, černou magií ovládla jeho duši a teď ho nutí zabíjet ve svých službách. Yo však náhle potká lásku a ta mu umožní postavit se proti všem a konečně se skutečně osvobodit.
http://www.csfd.cz/film/7589-krizovatka-smrti-rush-hour/
http://www.csfd.cz/film/16499

Rozlišení: 704x400
Zvuk: 48000hz, 16bps, 2ch
Délka: 1:37:03
Bitrate: 1576kbps
Velikost: 1,06 GB
Drama / Akční / Romantický / Dobrodružný
Čína / Hong Kong, 2006, 114 min

Režie: Yimou Zhang
Hrají: Yun-Fat Chow, Li Gong, Jay Chou

obsah / info:

Imperátor Ping (Chow Yun Fat), hlava dynastie Tang, vládce Číny desátého století, spalován neskonalou láskou i nenávistí vůči své ženě Phoenix (Gong Li) rozehrává tragédii, která zasáhne každého člena královské rodiny. Panovník ví o skrývaném vztahu své ženy a jeho syna z prvního manželství prince Wana (Liu Ye). Pronásledován stínem nevěry, panovník pomalu zabijí svou ženu jedem. Schyluje se k finálnímu boji. Na jedné straně císař, ovládaný pomstou, na druhé straně císařovna, bojující o holý život. Mezi nimi stojí tři synové, tři princové, kteří se musejí rozhodnout na čí stranu se přiklonit. Bolest a ztráta milovaných však čeká na každého z nich.
1  
..  
8  
9  
10  
11  
 
Všechny linky které tu jsou nejsou moje převzaté z jiných stránek.Blog založen dne 22.12.2007.Linky neopravuji.Přeji krásný den.