Mojkyho stránečky filmy,hry,mp3,seriály,3gp filmy atd.skoro vše na free a v cz

Znovu začínám pracovat na tomto blogu :-)

Novinky

Spočítejte si kolik utratíte


Jaké bude asi počasíčko

Kolik už je?

Reklama

Box na text 2

P align=center>

Ahojky ještě hraju onlinne textovku GLADIATUS jsem tam jako Mojky na serveru 11

Klikněte jde jen o návštěvnost zadarmo

Toplink - katalog odkazů --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Toplist: Mojkyho stránečky --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- CZIN.eu --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Seznam S-Rank --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PageRank Checker ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alexa Rank ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- JyxoRank -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IQ testík

Váš výdělek

VRS.cz

Sledování

Filmy karate

Akční / Sci-Fi
Japonsko, 2005, 88 min

Režie: Masaaki Tezuka
Hrají: Yosuke Eguchi, Masatô Ibu, Haruka Ayase, Kazuki Kitamura

Při armádním experimentu se stane chyba a výzkumná jednotka se ocitne v roce 1549. Když se na omyl přijde, jsou vysláni specialisté, jež mají pouze 74 hodin na to, aby zachránili život kolegů a zároveň celé Japonsko před zmizením z časoprostoru...
Tajemný mnich beze jména (Chow Yun-Fat ), mistr kung-fu, už šedesát let putuje po celé Zeměkouli. Opatruje magický svitek, v němž se skrývá klíč k neomezené moci. Cítí však, že jeho biologické hodiny už netikají tak silně jako dřív. Vydává se proto do města hledat muže, který by byl hoden stát se jeho nástupcem. Pouliční zlodějíček Kar (Seann William Scott) je do sebe zahleděný sanfranciský výrostek. Ale právě Kar mnichovi jednoho dne zachrání život. Mnich rozhodne, že svitek zdědí právě on. To však ještě netuší, co je mladík zač a kolik práce a energie bude muset sám vydat, aby Kara naučil odpovědnosti. Nicméně od té chvíle spolu brání svět před zlotřilci lačnícími po neomezené moci a schopnými spáchat cokoliv, jen aby se svitku zmocnili. Síly zla představuje především fanatický nacista Strucker (Karel Roden!). Mnich a Kar ale nebudou sami: na jejich stranu se přidá i ruská mafiánská princezna (Jaime King) zvaná Bad Girl.

http://www.csfd.cz/film/44096-neprustrelny-mnich-bulletproof-monk/Image
Hrají:
Chow Yun-Fat, Seann William Scott, Jaime King, Karel Roden, Victoria Smurfit

Technická data:
rozměry: 640x480
Velikost: 779MB
délka filmu: 1h 39m
audio: mp3 128 kbps CZ
titulky: --
kodek: XviD
bitrate: 980 kbps 25 fps
Z americké vojenské základny na Filipínách vyjíždí armádní konvoj. Za volantem jednoho z náklaďáků sedí nemluvný nováček Joe Armstrong (Michael Dudikoff), který vstoupil do služby, aby nemusel do vězení. Konvoj je přepaden povstalci a jediný Joe, se postaví útočníkům na odpor. Kapitulující vojáci následují jeho příkladu a povstalce přemohou, vzápětí jsou povražděni skupinou ninjů vedených zabijákem Černou hvězdou, pracujícím pro místního boháče Ortegu. Unikne jim pouze Joe ovládající bojové umění ninjů a dívka, které následný útěk džunglí sblíží. Po návratu na základnu se ale Joe stává podezřelým ze spolupráce s útočníky, pro Ortegu se svým dalším pátráním po skutečných pachatelích stává nepohodlným a tak se jej rozhodne zbavit.

Film se dočkal celkem 4 pokračování v letech 1987, 1989, 1990 a 1995 s víceméně sestupnou tendencí. To dokazuje i fakt, že poslední ze čtyř pokračování vyšlo pouze na videu.
http://www.csfd.cz/film/136280-yamakasi-2-velka-vyzva-fils-du-vent-les/
Akční/ Drama
Hong Kong, 1981, 88 min

Režie:Lin Chan Wei
Hrají: Billy Chong, Carl Scott

Obsah:
Děj filmu se odehrává v Šanghaji 30.let minulého století. Vypráví o boji mladíka Li, který se spojí s americkým bojovníkem Donnym, aby společně pomstili smrt Liiho otce, kterého zavraždil zločinecký syndikát.
http://www.csfd.cz/film/174017-klan-letajicich-dyk-shi-mian-mai-fu/
Režie: Sammo Hung Kam-Bo
Hrají: Jackie Chan, Richard Norton, Sammo Hung Kam-Bo, Rachel Blakely, Bradley James Allan, Matthew Dyktynski

Televízna reportérka Diana získala videonahrávku ako dôkaz proti drogovému kráľovi Giancarlovi, ale namiesto usvedčenia ju čaká strach o vlastný život. Ešteže narazí na kuchárskeho majstra Jackieho (Jackie Chan), ktorý je majstrom bojového umenia. Konečne sa Diane môže cítiť aspoň trocha bezpečne, ale jej kazeta sa prenieša v aute s detskými filmami a tak majú zlí chlaci o problém viac. Chaos však nikto nemá extra rád a Diana nepatrí mezi výnimky. Naviac, Jackieho priateľku unesú a to už je Jack poriadne nahnevaný. Je čas zahodiť image kuchára a odhaliť svoje druhé, oveľa bojovnejšie ja...
http://www.csfd.cz/film/216113-obavany-bojovnik-fearless/rec/

Fearless

Akční / Drama
Hong Kong / USA, 2006, 105 min

Režie: Ronny Yu
Hrají: Jet Li, Michelle Yeoh, Collin Chou, Masato Harada, Shido Nakamura, Nathan Jones

Huo
Yuan Jia (Jet Li) se už jako mladý chlapec snaží dosáhnout otcových
kvalit v bojovém umění WuShu a dále dělat čest svému rodu. Jeho cílem
je být nejlepší, což se mu po několika letech a spoustě soubojů podaří.
Jeho pověst mistra bojových umění se šíří, ale roste i jeho pýcha.
Poté, co v souboji zabije svého soupeře, krevní msta dopadne na celou
jeho rodinu. Po této tragédii na sedm let zmizí, aby objevil pravý
smysl boje.
1  
..  
9  
10  
11  
 
Všechny linky které tu jsou nejsou moje převzaté z jiných stránek.Blog založen dne 22.12.2007.Linky neopravuji.Přeji krásný den.