Mojkyho stránečky filmy,hry,mp3,seriály,3gp filmy atd.skoro vše na free a v cz

Znovu začínám pracovat na tomto blogu :-)

Novinky

Spočítejte si kolik utratíte


Jaké bude asi počasíčko

Kolik už je?

Reklama

Box na text 2

P align=center>

Ahojky ještě hraju onlinne textovku GLADIATUS jsem tam jako Mojky na serveru 11

Klikněte jde jen o návštěvnost zadarmo

Toplink - katalog odkazů --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Toplist: Mojkyho stránečky --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- CZIN.eu --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Seznam S-Rank --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PageRank Checker ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Alexa Rank ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- JyxoRank -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IQ testík

Váš výdělek

VRS.cz

Sledování

Filmy karate

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
Japonsko, 2002, 116 min

Režie: Takashi Yamazaki
Hrají: Takeshi Kaneshiro, Anne Suzuki, Kirin Kiki, Goro Kishitani

Mladá Milly je poslána z roku 2084 do roku 2002, aby zabila mimozemského vetřelce, který rozpoutá válku, která zničí lidstvo. Připlete se do cesty Mijamotovi, který už několik let jde po mafiánovi Mizogučim. Ten obchoduje s orgány malých dětí a má na svědomí smrt Mijamotova kamaráda. Ač nerad, tak jej Milly přinutí ke spolupráci. Když však má dojít k vše ukončujícímu výstřelu, Milly si uvědomí, že válku rozpoutali sami lidé, kteří malého mimozemšťana odmítli vrátit mateřské lodi. Milly s Mijamotem se rozhodnou vrátit jej za každou cenu. Mijamoto má o důvod víc, když zjistí, že mimozemšťana unesl Mizogučin, který cítí, že by z únosu a případné války mohl mít finanční prospěch.

CSFD
http://www.csfd.cz/film/148619-osud-sveta-returner/
Akční / Komedie
Hong Kong, 1993, 100 min

Režie: Woo-ping Yuen, Jing Wong
Hrají: Jet Li, Julie Lee, Chia Hui Liu, Pak-cheung Chan
http://www.csfd.cz/film/10058-zelezny-d ... eung-gung/
Obsah:

Mladý mistr kung fu Wong musí přestěhovat svou školu bojových umění, ale brzy zjistí, že nová budova stojí hned vedle bordelu. Wong a jeho žáci mají konflikty s boxery a znepřátelí si i šéfa policie. V okolí mizí mladé dívky a Wong začne mít podezření – má policie s únosy něco společného? Neslouží bordel jako přestupní stanice při pašování bílého masa? Začne pátrat na vlastní pěst, ale aby zjistil pravdu, bude muset naplno využít všechno své umění kung fu. (oficiální text distributora)
Akční / Komedie / Romantický
Hong Kong / USA / Japonsko, 1993, 105 min

Režie: Jing Wong
Hrají: Jackie Chan, Ken Lo, Chingmy Yau, Richard Norton, Gary Daniels

Příběh poslání městského lovce začíná na pevnině, ale než se nadějeme, octneme se s hrdinou (Jackie Chan) na zámořské lodi. Mistra kung-fu si najme milionář, který hledá svoji ztracenou dceru. Stopy vedou k luxusní jachtě, kde se kromě hledané dívky nachází skupina teroristů, chystající se zmocnit lodě. Náš hrdina se několikrát octne ve svízelné situaci, ale díky přátelské pomoci (v této roli je na plátně jeho předchůdce Bruce Lee) samozřejmě zvítězí a Jackie Chan opět dokáže, že humor a bojové scény pospolu dělají z jeho filmů živé legendy.

CSFD
http://www.csfd.cz/film/11372-mestsky-l ... i-lip-yan/
Akční
USA, 1995, 102 min

Režie: Bobby Jean Leonard
Hrají: David Bradley, Pat Morita, James Lew, Aharon Ipalé, Norman Burton, Tadashi Yamashita

Špičkový vědec dr. Strobel (Aharon Ipalé) objeví prostředek na ničení hmyzu a tím na sebe upoutá pozornost chemického magnáta Glocka (Clement von Franckenstein) i zlověstného venezuelského generála Zubina. Ti chtějí geniálního vynálezu využít k ovládnutí světa a únosem Strobelovy dcery Lisy (Anne Dupont) si chtějí zajistit spolupráci vědce. Do cesty se jim však postaví Joe (David Bradley), který má o Lisu poněkud jiný zájem. K tomu, aby ji zachránil, využije i svých bojových schopností.

CSFD
http://www.csfd.cz/film/33514-americky- ... n-ninja-v/
Akční / Drama
USA, 1991, 99 min

Režie: Cedric Sundstrom
Hrají: Michael Dudikoff, David Bradley, James Booth, Ron Smerczak

Elitní americká jednotka Delta Force se pokusí v nejmenované zemi proniknout do pevnosti arabského emíra, který tu ukrývá přenosnou jadernou bombu a financuje výcvik bojovníků ninja pro smrtonosný teroristický útok na New York. Jednotka je však odhalena a zdecimována. Přeživší vojáci jsou zajati a na jejich záchranu jsou vysláni Sean Davidson a Carl Brackston, dva speciální agenti ostří jako břitva. Seskočí padákem, uniknou psychotickému šéfovi bezpečnosti emírovy pevnosti a bývalému britskému vojákovi Mulgrewovi, ani jim se však nepodaří misi dokončit a jsou zajati. Odpovědná místa se obrátí na mistra bojových umění Joea Armstronga, který pracuje pro mírové sbory. Ten přijme jejich žádost s ohledem na svého zajatého přítele a vydá se do akce. Vyhledá vůdce místních rebelů a přesvědčí ho k předstíranému útoku na emírovu pevnost. Ten odpoutá pozornost bezpečnostních sil a Armstrong pronikne do pevnosti. Rozpoutá se rozhodující bitva, z níž může vzejít pouze jediný vítěz.

CSFD
http://www.csfd.cz/film/23948-americky- ... text=27883
Akční
USA, 1989, 89 min

Režie: Cedric Sundstrom
Hrají: David Bradley, Steve James, Marjoe Gortner, John Barrett

Sean Davidson se jako chlapec vydal do Japonska, aby se učil u japonského mistra bojovým uměním a dovednostem ninjů, a byl poté schopen pomstít vraždu svého otce. Když vyroste a je dostatečně připraven k boji, připojí se ke svému příteli Curtisi Jacksonovi a společně s ním se vydává na jeden z karibských ostrovů, kde se koná mezinárodní soutěž bojových umění, a kde, jak doufá, narazí na vraha svého otce, obávaného teroristu přezdívaného "Kobra". Ten je totiž společně se svým komplicem Andreasem organizátorem soutěže, kterou hodlá zneužít ke svým nekalým záměrům. Hodlá tu totiž na těch nejodolnějších z nejodolnějších vyzkoušet nový uměle vytvořený virus, který stvořil ve svých laboratořích. Ideálním pokusným objektem se pro ně stane právě Sean, kterého během soutěže uvězní a infikují. Jeho přátelům Curtisovi a Dexterovi se ho sice podaří osvobodit. To je však pouhý začátek bitvy, protože Sean potřebuje protilátku, která by mu vrátila zdraví a pomstu, která by mu vrátila klid. To však znamená porazit nejprve jeho malou armádu ninjů.

CSFD
http://www.csfd.cz/film/94862-americky- ... lood-hunt/
Premiéra: 18 April 2008
Žáner: Action / Adventure / Comedy / Fantasy

Dvě největší legendy kung-fu filmů: Jet Li a Jackie Chan, se sešli v novém akčním filmu Roba Minkoffa (MYŠÁK STUART LITTLE). Příběh začíná v zapadlém starožitnictví v čínské čtvrti, kde jeden mladík učiní životní objev. Náhodou totiž objeví legendární čínskou zbraň. Záhy se vydává do starověké Číny aby pomocí ní osvobodil uvězněného Opičího krále...

Bližšie info:
Kód:
http://www.csfd.cz/film/233036-forbidden-kingdom-the/
http://www.imdb.com/title/tt0865556/
Kickboxer (1989)
Akční / Drama / Sportovní
USA,105 min
Info:

Kód:
http://www.csfd.cz/film/16487-kickboxer/
Kód:
http://www.csfd.cz/film/1440-bozska-relikvie-longxiong-hudi/
Božská relikvie/Armour of God (1987)
Akční / Dobrodružný / Komedie
Hong Kong,88 min
cz dabing
Video Format: AVI
Video Bitrate: 1596kBit/s
ColorDepth: 24 bit
Audio Bitrate: AC3 (Dolby Digital) 192 kBit/s
SampleRate: 48000 Hz
Codec URL: XviD, 1 Pass mode
Resolution: 704 x 384
Source: DVD 16:9


Info:
cz dabing
Kód:
http://www.csfd.cz/film/11378-naveky-drakem-fei-lung-maang-jeung/
1  
2  
3  
4  
..  
10  
11  
 
Všechny linky které tu jsou nejsou moje převzaté z jiných stránek.Blog založen dne 22.12.2007.Linky neopravuji.Přeji krásný den.